Polecaj nas i zarabiaj!

Każdy zakup z polecenia to 20% ceny produktu w Twojej kieszeni przy zakupie i każdym przedłużeniu usługi. A to wszystko dzięki wygodnym linkom referencyjnym naliczającym polecenia do 90 dni.

Program afiliacyjny

Za każde skuteczne polecenie tj. prowadzące do zakupu jako polecający otrzymasz część zysku ze sprzedaży.

Bezpłatne przyłączenie

Udział w programie jest całkowicie bezpłatny. Załóż konto i zacznij nas polecać.

Wypłaty już od 100 PLN

Po zebraniu prowizji ze sprzedaży na poziomie 100 zł możesz przez panel zgłosić chęć wypłaty środków.

Prostota działania

Otrzymasz od nas link referencyjny. Każdy kto z niego skorzysta po zakupie zasili Twoje konto.

 • Każdy może dołączyć
 • 20% od każdego nowego zakupu
 • 20% przy każdym przedłużeniu
 • Wypłata od 100 PLN
 • Realizacja płatności do 14 dni
 • Dotyczy wszystkich produktów

Dołączanie do naszego
Programu Partnerskiego

 • Załóż konto lub zaloguj się
 • Wejdź do Panelu klienta
 • W menu wybierz Program Partnerski
 • Aktywuj konto partnerskie
 • Gotowe!

Lub skorzystaj z poniższego linku:

Dlaczego warto?

Pasywny dochód dla Ciebie tak długo jak polecony klient pozostanie z nami

Nielimitowane zarobki

Nie ma górnej granicy dla sumy którą możesz zarobić. Im więcej poleconych usług tym więcej pieniędzy wpłynie na twoje konto. To takie proste!

Linki referencyjne

Dzięki ciasteczkom każdy kto kliknie w Twój unikalny link polecający będzie zasilał twoje konto jeśli dokona zakupu w ciągu 90 dni.

Masz dostęp do statystyk

Z poziomu panelu klienta widzisz ile osób skorzystało z Twojego linku oraz ile kliknięć zakończyło się sprzedażą. Wszystkie statystyki są dostępne w czasie rzeczywistym.

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i masz dostęp do Panelu Użytkownika to masz jednocześnie dostęp do programu partnerskiego. Pamiętaj jedynie, że aby wypłacać prowizje i poprawnie rozliczyć podatek od dochodu z Urzędem Skarbowym musisz być osobą pełnoletnią.

Dzięki naszemu programowi partnerskiemu możesz zarabiać pieniądze za polecanie usług hostingowych IQhost.eu. Od nas otrzymujesz kody rabatowe oraz link afiliacyjny, które służą Ci do generowania dochodów. Dzięki temu Twój klient otrzymuje dodatkowy rabat na aktywację usług. Transakcja zostaje zapisana na Twoim koncie użytkownika i to TY otrzymasz za nią prowizję. Pełna lista transakcji oraz osób poleconych widoczna jest z poziomu Panelu Użytkownika w sekcji programu partnerskiego. Również tam znajdziesz generator kodów oraz link afiliacyjny umożliwiający modyfikację i kierowanie do dowolnej podstrony naszej witryny.

Dostęp do własnego reflinka przechowywany jest w panelu użytkownika w sekcji “Program partnerski”. Skopiuj go i używaj przy okazji polecenia naszych usług. Możesz zmodyfikować link kierując na konkretną podstronę naszej witryny

Program partnerski dostępny jest dla każdej osoby pełnoletniej. Wystarczy założyć konto w IQHost. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej ani nawet posiadać aktywnych usług hostingowych na tym koncie. Rejestrować mogą się zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne.

Dzięki poleceniom gromadzisz środki na swoim koncie , które możesz przeznaczyć na opłacanie własnych usług (tak jak prawdziwe pieniądze) oraz możesz napisać do nas prośbę o wypłatę środków w postaci przelewu na Twoje konto. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej.

Środki z programu partnerskiego można wypłacić wystawiając nam fakturę VAT na wartość wypłacanych środków przy czym saldo konta w programie partnerskim zawsze jest wartością netto. Jeśli nie prowadzisz działalności i nie możesz wystawić faktury, napisz do nas a przygotujemy umowę o dzieło, dzięki której uda się rozliczyć Twój przychód lub rozliczysz się na podstawie wysłanego przez nas raz w roku PITu 8C. Wszystko legalnie i zgodnie z prawem.

ZADZWOŃ : (77) 550 33 05