Klasyczny Serwer LXC SSD już od 5.98 zł!

Zobacz również serwery Cloud Fast z dyskami SSD Ceny już od 7.48 zł! – Klik

Utrzymujesz micro aplikacje?

Nie przepłacaj za zbędne funkcjonalności, wypróbuj nasze niesamowicie szybkie serwery LXC SSD.

Serwery Linux Containers to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy stawiają pierwsze kroki w administracji systemami Linux. LXC sprawdza się przy hostowaniu niewielkich aplikacji, nauki administracji czy jako środowiska testowe. Dzięki możliwości wykonania pełnego backupu nasze wirtualne serwery LXC idealnie sprawdzające się pod storage wszelkiej maści danych pozwalają na bezpieczną naukę zarządzania nimi oraz zmniejszają ryzyko ich utraty do minimum.

LXC 10

 • DYSK SSD 10 GB
  Pamięć RAM 1 GB
  CPU 1 x vCore
  Transfer 1 TB
  Backup Codzienny (7 dni)
 • Wirtualizacja LXC
  Dostęp SSH
  Ochrona anty-DDoS
  Codzienny backup 7 dni
  Snapshot w cenie

Rabat na stałe
– 40%

5.98 zł
miesięcznie

Cena standardowa: 11,95 zł / miesiąc

Uruchom

LXC 20

 • DYSK SSD 20 GB
  Pamięć RAM 2 GB
  CPU 1 x vCore
  Transfer 1 TB
  Backup Codzienny (7 dni)
 • Wirtualizacja LXC
  Dostęp SSH
  Ochrona anty-DDoS
  Codzienny backup 7 dni
  Snapshot w cenie

Rabat na stałe
– 40%

11.97 zł
miesięcznie

Cena standardowa: 19.95 zł / miesiąc

Uruchom

LXC 40

 • DYSK SSD 40 GB
  Pamięć RAM 4 GB
  CPU 2 x vCore
  Transfer 1 TB
  Backup Codzienny (7 dni)
 • Wirtualizacja LXC
  Dostęp SSH
  Ochrona anty-DDoS
  Codzienny backup 7 dni
  Snapshot w cenie

Rabat na stałe
– 40%

23.97 zł
miesięcznie

Cena standardowa: 39.95 zł / miesiąc

Uruchom

LXC 80

 • DYSK SSD 80 GB
  Pamięć RAM 8 GB
  CPU 4 x vCore
  Transfer 1 TB
  Backup Codzienny (7 dni)
 • Wirtualizacja LXC
  Dostęp SSH
  Ochrona anty-DDoS
  Codzienny backup 7 dni
  Snapshot w cenie

Rabat na stałe
– 40%

47.97 zł
miesięcznie

Cena standardowa: 79.95 zł / miesiąc

Uruchom

*Podane ceny są cenami Brutto

KONTO ROOT

Otrzymasz pełen dostęp administracyjny. Nie ograniczamy dostępu do konta root, a w przypadku problemów z siecią będziesz mógł skorzystać z konsoli webowej.

NIELIMITOWANA REINSTALACJA

W każdej chwili możesz samodzielnie wykonać reinstalację systemu operacyjnego – po prostu wykorzystaj jeden z 9 przygotowanych obrazów.

CODZIENNY BACKUP

W godzinach nocnych raz na dobę wykonujemy kopię zapasową twojego serwera. W przypadku jakichkolwiek problemów masz możliwość jego samodzielnego odzyskania.

Czym jest serwer LXC?

Kontenery Linux to lekka technologia wirtualizacji. Są one bardziej zbliżone do ulepszonego chroot niż do pełnej wirtualizacji, takiej jak Qemu lub VMware, zarówno dlatego, że nie emulują sprzętu, jak i dlatego, że kontenery korzystają z tego samego systemu operacyjnego co host.

Główną zaletą LXC jest możliwość do uruchamiania wielu izolowanych systemów Linux, które są nazywane kontenerami. Pozwala to na uruchomienie wielu jednostek wirtualnych (kontenerów) jednocześnie na tym samym serwerze fizycznym.

Ponieważ LXC zapewnia wirtualizację na poziomie systemu operacyjnego, aplikacje uruchomione w kontenerze są od niego odizolowane. Ponadto dzięki możliwości tworzenia hermetyzowanych i izolowanych kontenerów z własną pulą zasobów możliwe jest jednoczesne uruchamianie kilku instancji wersji Java, PHP lub Apache z całkowitą elastycznością i możliwością równoważenia ich obciążeń między kilkoma systemami, klonowania ich środowisk lub tworzenia kopii zapasowych w ciągu kilku sekund.

Taki prywatny, wirtualny serwer Linux przydaje się do złożonych zadań programistycznych, a także do realizowania funkcji z zakresu cyber security – ponieważ wirtualizacja oraz cechy systemu Linux sprawiają, że całość jest mniej podatna na ataki i łatwiejszy do zabezpieczenia. Dzięki temu serwery LXC oraz wirtualne kontenery są doskonałą przestrzenią do eksperymentowania czy nauki kodowania. Oczywiście zapewniamy również bezpieczeństwo z naszej strony oraz ochronę przed niepożądanymi atakami sieciowymi.

Środowisko LXC opiera się na grupach kontrolnych jądra Linuksa, która jest funkcją ograniczającą, rozliczającą i izolującą wykorzystanie zasobów takich jak procesor, pamięć, dyskowe operacje we/wy itp. Dużą zaletą naszych wirtualnych serwerów LXC pod backup jest również ich wysoka wydajność oraz bezpieczeństwo – Linux to przecież niezawodny, polecany przez specjalistów system operacyjny.

15 różnych predefiniowanych systemów operacyjnych

 • Ubuntu 16.04, 18.04, 20.04.
 • Debian 7, 8, 9, 10, 11.
 • CentOS 7, 8, 9 oraz Streem
 • RockyLinux 8.
 • AlmaLinux 8.
 • Alpine Linux.

Z poziomu panelu administracyjnego możesz w każdej chwili zainstalować nowy system operacyjny poprzez dwukrotne kliknięcie.

Najczęściej Zadawane Pytania

Prosimy o przesłanie zapytania na adres bok@iqhost.eu wraz ze specyfikacją potrzeb. Postaramy się zaproponować optymalne rozwiązanie.

Możesz zlecić nam prace na Twoim serwerze VPS. Prace są wyceniane indywidualnie. W celu przygotowania wyceny skontaktuj się z BOK.

W celu nadania adresu zwrotnego DNS należy w pierwszej kolejności dodać stosowany wpis typu A kierujący na adres IP Twojego serwera. Następnie utworzyć zgłoszenie do BOK z informacją, jaki adres rDNS ma zostać przypisany oraz do którego adresu IP.

Wszystkie nasze serwery działają w oparciu o system Linux oraz jego dystrybucje: CloudLinux OS Pro, CentOS, Ubuntu, Debian.

Każdy kontener działa z najnowszą stabilną wersją jądra systemu Linux (w zależności od systemu operacyjnego). Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanej wersji jądra Linux, zapoznaj się z naszymi ofertami lub skontaktuj się z naszym BOK.

Nie, jeśli nie zapłacisz pierwszego, pełnego abonamentu do końca okresu testowego (3 dni), będzie to równoznaczne z zakończeniem korzystania z serwera. Okres testowy nie zobowiązuje Cię do przedłużenia umowy.

Tutaj znajdziesz szczegóły dotyczące naszych usług

Chcesz wiedzieć więcej? KLIKNIJ

ZADZWOŃ : (77) 550 33 05