Serwer Fast Cloud Storage już od 7.48 zł!!

Zobacz również Serwery Cloud Storage z dyskami SAS Ceny już od 23.97 zł! – Klik

Serwery FAST CLOUD SSD z pełną wirtualizacją KVM

Serwery Fast Cloud SSD oparte o pełną wirtualizację Kernel-based Virtual Machine na dyskach SSD będą idealnym rozwiązaniem, dla których priorytetem jest wysoka wydajność oraz niezawodność.

KF 10

 • DYSK SSD 10 GB
  Pamięć RAM 1 GB
  CPU 1 x vCore
  Transfer 1 TB
  Backup Codzienny (7 dni)
 • Wirtualizacja KVM
  Dostęp SSH
  Ochrona anty-DDoS
  Codzienny backup 7 dni
  Snapshot w cenie

Rabat na stałe
-50%

7.48 zł
miesięcznie

Cena standardowa: 14.95 zł / miesiąc
Testuj przez 3 dni

KF 20

 • DYSK SSD 20 GB
  Pamięć RAM 2 GB
  CPU 1 x vCore
  Transfer 1 TB
  Backup Codzienny (7 dni)
 • Wirtualizacja KVM
  Dostęp SSH
  Ochrona anty-DDoS
  Codzienny backup 7 dni
  Snapshot w cenie

Rabat na stałe
– 40%

14.97 zł miesięcznie

Cena standardowa: 24.95 zł / miesiąc
Testuj przez 3 dni

KF 40

 • DYSK SSD 40 GB
  Pamięć RAM 4 GB
  CPU 2 x vCore
  Transfer 1 TB
  Backup Codzienny (7 dni)
 • Wirtualizacja KVM
  Dostęp SSH
  Ochrona anty-DDoS
  Codzienny backup 7 dni
  Snapshot w cenie

Rabat na stałe
– 40%

26.97 zł miesięcznie

Cena standardowa: 44.95 zł / miesiąc
Testuj przez 3 dni

KF 80

 • DYSK SSD 80 GB
  Pamięć RAM 8 GB
  CPU 4 x vCore
  Transfer 1 TB
  Backup Codzienny (7 dni)
 • Wirtualizacja KVM
  Dostęp SSH
  Ochrona anty-DDoS
  Codzienny backup 7 dni
  Snapshot w cenie

Rabat na stałe
– 40%

53.97 zł miesięcznie

Cena standardowa: 89.95 zł / miesiąc
Testuj przez 3 dni

*Podane ceny są cenami Brutto

Pełna wirtualizacja KVM pozwoli na wykorzystanie niskopoziomowych funkcji jądra systemowego jak choćby korzystanie z niestandardowych modułów.

Każda maszyna wirtualna posiada prywatny zwirtualizowany sprzęt: bios, kartę sieciową, dysk twardy, kartę graficzną, dźwiękową, porty I/O itd. jednocześnie zachowując wszystkie plusy wirtualizacji. KVM to serwer VPS bez żadnych ograniczeń, który wykorzystuje sprzętowe technologie wirtualizacyjne architektury x86 AMD-V lub Intel VT-x

Rozbudowane funkcje KVM Hypervisor zapewniają

Czas ładowania strony jest kluczowy z punktu widzenia doświadczenia klienta. Serwery Fast Cloud SSD oparte o pełną wirtualizację Kernel-based Virtual Machine na dyskach SSD zapewniają wyjątkowe prędkości pomogające w poprawie SEO. Wirtualizacja jądra Linuksa pomaga zmniejszyć opóźnienia i zwiększyć priorytety. KVM segreguje proces, który wymaga dłuższego czasu obliczeniowego, na mniejsze komponenty. Dzięki temu są one odpowiednio zaplanowane i przetwarzane.
 
Bezpieczeństwo strony internetowej i jej danych jest najwyższym priorytetem. Jeśli witryna zostanie naruszona lub podatna na ataki, może to mieć poważne konsekwencje dla Twojej firmy. KVM wykorzystuje mieszankę bezpiecznej wirtualizacji (sVirt) i systemu Linux z ulepszonymi zabezpieczeniami (SELinux), co poprawia zarówno bezpieczeństwo, jak i izolację.
KVM udostępnia kilka funkcji zarządzania pamięcią, takich jak kernel same-page merging i non-uniform memory access. Obejmuje opcje storage, takie jak dyski lokalne i network-attached storage. Wysoki stopień dostosowania zapewnia, że ​​witryna działa szybko i wydajnie.
KVM jest wysoce skalowalny i zapewnia idealne działanie Twojej witryny, nawet w przypadku gwałtownego wzrostu ruchu. 
Serwer KVM może obsługiwać, zarządzać i przydzielać zasoby zgodnie z potrzebami. Gwarantuje to, że Twoja witryna nie będzie miała opóźnień w przypadku gwałtownego wzrostu ruchu. Ta funkcja zapewnia szybkie ładowanie strony internetowej i zapewnia satysfakcje Twojego potencjalnego klienta.
Twój serwer musi być niezawodny, aby Twoja witryna nie ulegała regularnym awariom. KVM jest wysoce niezawodny i dostarczany z szerokim zestawem wsparcia sprzętowego. Niezawodność gwarantuje, że klient może uzyskać dostęp do Twojej witryny szybko i bez żadnych przeszkód.
Wszystkie te funkcje, które zapewnia Cloud Fast SSD z wirtualizacją KVM są niezwykle istotne dla biznesu. Powolne ładowanie witryny i inne problemy techniczne mogą prowadzić do wysokich współczynników odrzuceń i w dłuższej perspektywie wpłynąć na reputację Twojego biznesu. Wybierając IQhost jako dostawcę usług hostingowych, masz pewność solidnej usługi z wykorzystaniem najnowszy technologii.


Konto Root

Otrzymasz pełen dostęp administracyjny. Nie ograniczmy dostępu do konta root. A w przypadku problemów z siecią możesz skorzystać z konsoli webowej

Nielimitowana reinstalacja

W każdej chwil możesz samodzielnie wykonać reinstalację systemu operacyjnego wykorzystując jeden z 9 przygotowanych obrazów

Codzienny backup

Codziennie w godzinach nocnych wykonujemy kopię zapasową twojego serwera. W przypadku problemów masz możliwość jego samodzielnego odzyskania

Najczęściej Zadawane Pytania

Czy jest możliwość personalizacji rDNS?

Tak, w celu nadania adresu zwrotnego DNS należy w pierwszej kolejności dodać stosowany wpis typu A kierujący na adres IP Twojego serwera. Następnie utworzyć zgłoszenie do BOK z informacją jaki adres rDNS ma zostać przypisany oraz do którego adresu IP.

Czy mogę zlecić prace na serwerze VPS?

Tak, możesz zlecić nam prace na Twoim serwerze VPS. Prace są wyceniane indywidualnie. W celu poznania wyceny skontaktuj się z BOK.

Czy można dostować parametry hostingu/serwera?

Tak, prosimy o przesłanie zapytania na adres bok@iqhost.eu wraz z specyfikacją potrzeb. Postaramy się zaproponowac optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

ZADZWOŃ : (77) 550 33 05