O nas

Nasza krótka historia. Od szalonego pomysłu do własnej serwerowni.

Chmura zasadniczo zmieniła sposób w jaki żyjemy, bawimy się, czy też pracujemy. Sieć zdalnych serwerów przechowuje, zarządza i przetwarza dane, aby pomóc osobom fizycznym, firmom i innym organizacjom zmniejszyć koszty i złożoność posiadania czy też obsługi własnych systemów.

Przenosząc moc obliczeniową do chmury, spore nakłady kapitałowe, ograniczenia skalowania i niedostępność danych stały się przeszłością. Na nowo odkryta możliwość wirtualizacji sprzętu pozwoliła ludziom płacić na bieżąco, skalować infrastrukturę do woli oraz zarządzać nią bez konieczności posiadania głębokiej wiedzy z zakresu IT.

Korzystając z portfolio usług hostingowych w IQhost Twoje dane są błyskawicznie przetwarzane, dzięki czemu przyspieszasz transformację cyfrową Twojego projektu szybciej osiągając korzystne wyniki biznesowe. Nasza oferta zapewnia klientom usługi w chmurze zaprojektowane z myślą o zbalansowanych rozwiązaniach, które dają zdolność do elastycznego a zarazem bezpiecznego działania w dynamicznie zmieniającym się świecie.

IQHOST

Niezależność

Dzięki uruchomieniu własnej serwerowni pracujemy na własnym sprzęcie, co sprawia że jesteśmy elastyczni i niezależni od dostawców.

Elastyczność

Zastosowanie pełnej wirtualizacji i wdrożenie własnej chmury sprawiło, że jesteśmy w stanie skalować nasze usługi niezależnie od sprzętu.

Codzienne backupy

Cała nasza infrastruktura jest objęta codzienną kopią zapasową przetrzymywaną w modelu 3-2-1, która jest dodatkowo szyfrowana.

Image

Nasza historia

Od ponad dekady IQGroup jest prężnie rozwijanym i niezależnym dostawcą usług hostingowych oraz serwerów VPS w Polsce i za granicą.

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i firmy związane z branżą e-commerce. Dzięki naszej elastyczności jesteśmy w stanie kreować usługi adekwatne do potrzeb każdego klienta, dla którego standardowa oferta rynku hostingowego jest niewystarczająca.

Tworząc bezpieczne środowisko dla naszych partnerów w oparciu o autorskie rozwiązania zdobyliśmy zaufanie ponad 1000 zadowolonych klientów z czego dużą cześć stanowią podmioty zagraniczne.

Rozwijająca się firma

Nadal dynamicznie się rozwijamy inwestując w najnowsze technologie jednocześnie podnosząc standart naszych usług.

Najlepszy zespół

Naszą firmę tworzą nie tylko specjaliści z branży IT, lecz także pasjonaci najnowszych rozwiązań technologicznych.

Kochamy swoją pracę

Jesteśmy pasjonatami, którzy robią hosting z pasji do nowoczesnej technologii.

Rozwiązania dla Ciebie

Jesteśmy elastyczni, napisz do nas a znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Napędza nas chmura

Skalowalność naszych usług zapewniona jest przez własną chmurę obliczeniową.

Tutaj znajdziesz szczegóły dotyczące naszych usług

Chcesz wiedzieć więcej? KLIKNIJ

ZADZWOŃ : (77) 550 33 05