Managed VPS SSD – Hosting dedykowany z administracją już od 79.95 zł!

Gratis otrzymasz pakiet startowy na przeniesienie Twoich stron!

Klasyczny hosting nie spełnia Twoich oczekiwań?

Zyskaj pełną niezależność i gwarancję swoich zasobów serwerowych dzięki serwerowi VPS zarządzanemu przez nas (tak zwany managed VPS server). Hosting dedykowany łączy ze sobą to, co najlepsze w hostingu reseller oraz serwerze VPS, jednocześnie nie obciążając Cię jego administracją. Wybierz nasze doskonałe serwery VPS SSD, postaw na jakość i sprawne działanie w niskiej cenie!

HD 25

 • CPU 2 vCPU
  RAM 2 GB
  Dysk SSD 25 GB
  Transfer bez limitu
  Backup Codzienny (7 dni)
 • Panel DirectAdmin
  SSL Let’s Encrypt
  Apache + Nginx
  ochrona anty-DDoS
  Darmowa migracja
  dostęp SSH

79.95 zł
miesięcznie

Testuj przez 3 dni

HD 50

 • CPU 4 vCPU
  RAM 4 GB
  Dysk SSD 50 GB
  Transfer bez limitu
  Backup Codzienny (7 dni)
 • Panel DirectAdmin
  SSL Let’s Encrypt
  Apache + Nginx
  ochrona anty-DDoS
  Darmowa migracja
  dostęp SSH

109.95 zł
miesięcznie

Testuj przez 3 dni

HD 100

 • CPU 6 vCPU
  RAM 8 GB
  Dysk SSD 100 GB
  Transfer bez limitu
  Backup Codzienny (7 dni)
 • Panel DirectAdmin
  SSL Let’s Encrypt
  Apache + Nginx
  ochrona anty-DDoS
  Darmowa migracja
  dostęp SSH

129.95 zł
miesięcznie

Testuj przez 3 dni

HD 200

 • CPU 8 vCPU
  RAM 16 GB
  Dysk SSD 200 GB
  Transfer bez lmitu
  Backup Codzienny (7 dni)
 • Panel DirectAdmin
  SSL Let’s Encrypt
  Apache + Nginx
  ochrona anty-DDoS
  Darmowa migracja
  dostęp SSH

179.95 zł
miesięcznie

Testuj przez 3 dni

* Darmowa migracja zawiera migrację jednej strony www wraz z bazą danych oraz do 5 skrzynek pocztowych. Istnieje możliwość migracji większej ilości stron oraz skrzynek jako usługa dodatkowo płatna według cennika: Szczegółowy cennik

Hosting Managed VPS SSD z DirectAdmin zawiera

 • Licencje DirectAdmin
 • Dedykowany adres IP
 • Utrzymywanie DNS
 • Do wyboru 4 wersje PHP
 • Darmowe certyfikaty dla domen
 • Codzienny backup
 • Dostęp SSH
 • Przestrzeń na dyskach SSD
 • Możliwość samodzielnego restartu serwera z panelu
 • Dodatkowe adresy IP (10 PLN/m-c)
 • Ochrona anty-DDOS
 • Moduły tun/tap/na/nfst
 • Personalizacja RevDNS na życzenie
 • 100 Mbps Uplink

Czym jest hosting VPS?

VPS to skrót od sformułowania Virtual Private Server (ang. Wirtualny Serwer Prywatny). To rodzaj usługi hostingowej, opierającej się na wykorzystaniu wydzielonej przestrzeni na serwerze fizycznym. Korzystając z usługi VPS udostępniamy miejsce znajdującym się na serwerze innym użytkownikom, jednak otrzymujemy określone zasoby, takie jak konkretna ilość pamięci RAM czy pojemności na dysku SSD serwera. Każdy właściciel domen wykorzystujących serwer VPS otrzymuje dedykowany panel, dzięki któremu może administrować własną część serwera.

Czy Hosting Dedykowany jest rozwiązaniem dla mnie?

Serwery VPS zarządzane (ang. managed) to usługi VPS, w której administracja serwerem leży po stronie naszej firmy hostingowej.

Jako klient nie uzyskujesz uprawnienia konta administratora, natomiast dostajesz gotowe do pracy środowisko wraz z panelem administracyjnym. Nasi administratorzy dbają o aktualizacje systemowe, monitoring działania podstawowych usług (serwer www, bazy danych, poczta czy FTP).
W wypadku VPS Managed zwykle nie możesz zdecydować o wyborze systemu operacyjnego, ani nie uzyskujesz uprawnień do administrowania serwerem (tzw. uprawienia root). Jeśli świadczysz usługi tworzenia i wdrażania stron internetowych lub sam posiadasz wiele stron, które powinny być od siebie całkowicie odseparowane, jest to rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Administracja serwerami to nasza specjalność. Dzięki nam oszczędzisz sobie mnóstwo czasu i kłopotów. Wybierz najlepszy hosting dedykowany VPS na dyskach SSD i ciesz się sprawnie zarządzaną oraz błyskawicznie działającą stroną! Jeżeli zależy Ci na przetransferowaniu istniejącej domeny na nasz serwer, to zapewniamy, że nie będzie z tym problemu – przenoszenie strony na inny serwer to jedna z oferowanych przez nas usług.

Przeniesienie swojej strony

Jeśli interesuje Cię przeniesienie swojej strony na inny hosting, to trafiłeś w odpowiednie miejsce! Umożliwiamy tego typu usługę podczas zakupu lub już po jego dokonaniu. Wystarczy się do nas zgłosić! Oferujemy darmowe przeniesienie jednej strony internetowej na inny serwer. Cena transferu kilku stron uzależniona jest od ilości przenoszonych domen. Oczywiście możliwe jest także przeniesienie na inny hosting, serwer czy domenę strony WordPress. Zaufaj nam, oferujemy wyłącznie najwyższej jakości hostingi VPS. Wykup jedną z naszych usług, a my zajmiemy się resztą, w tym administracją serwerów!

Managed VPS nie ogranicza się u nas tylko do DirectAdmin

Stabilne usługi

VPS to idealne rozwiązanie do hostingu aplikacji biznesowych. Nasza infrastruktura zapewnia krótki czas odpowiedzi i dostępność gwarantowaną przez SLA.

Oferujemy duże instalacje

Potrzebujesz serwera zoptymalizowanego pod konkretne rozwiązanie? Zapewniamy całą pulę nowoczesnych rozwiązań, takich jak wykorzystanie oprogramowania Nextcloud.

Inne narzędzia

Jeśli z jakiegoś powodu wolisz Cpanel, VestaCP lub potrzebujesz serwera VPN z administracją Gitlaba, skontaktuj się z nami!

Najczęściej zadawane pytania

Istnieje możliwość dokupienia do 64 adresów IP do serwera. Każdy kolejny adres to koszt 10 zł brutto. W celu wykupienia dodatkowych adresów należy skontaktować się z biurem obsługi klienta pod adresem: bok@iqhost.eu

Prosimy o złożenie zamówienia oraz stosownego zgłoszenia poprzez panel klienta. Uruchomienie oraz przeniesienie danych na hosting dedykowany wykonywane jest w ciągu 48 godzin.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wdrożyć dowolne proponowane rozwiązanie. W ramach pakietu możemy zainstalować serwer Gitlab, aplikację Nextcloud czy dedykowane środowisko pod sklep Magento. Jeśli potrzebujesz innej specyficznej usługi, nie wahaj się zapytać o ofertę. kontaktujac się z naszym BOK

Hosting dedykowany Managed VPS nie ma limitów. Dotyczy to ilości kont, domen oraz wszelkich innych. Jedynym ograniczeniem są zasoby wykupionego serwera.

Zanim wybierzesz hosting, najpierw określ strategię działalności online. Twoje potrzeby będą różne w zależności od wielkości firmy, skali prowadzonej w sieci działalności i zasobów IT, którymi dysponujesz. Na przykład jeśli chcesz prowadzić blog WordPress, możesz wybrać hosting współdzielony. Natomiast jeśli chcesz otworzyć sklep internetowy i obsługiwać duży ruch, zdecyduj się na bardziej wydajne rozwiązania. Działalność związana z Big Data, AI i Machine Learning wymaga rozwiązań o jeszcze większej wydajności, takich jak serwer dedykowany Bare Metal. Ważne jest, aby z wyprzedzeniem oszacować potrzeby w zakresie infrastruktury. Jeśli wybierzesz rozwiązanie, które ograniczy Twoje pole manewru, ryzykujesz utratą pozycji w wyszukiwarkach i wydajności strony (usterki, spowolnienie, etc.). IQhost zapewnia elastyczność usług i wspiera Cię w rozwoju Twojej działalności online.

Tutaj znajdziesz szczegóły dotyczące naszych usług

Chcesz wiedzieć więcej? KLIKNIJ

ZADZWOŃ : (77) 550 33 05