Jak przeglądać zdjęcia i filmy Instagram bez logowania?

Opublikowano w dniu: 10 października, 2022

Instagram to przede wszystkim aplikacja na urządzenia mobilne, w której możesz prowadzić swój profil w tym popularnym serwisie społecznościowym, jak również przeglądać profile innych użytkowników. Jeśli korzystasz z aplikacji Instagram, pewnie wiesz, że do jej obsługi konieczne jest utworzenie konta. Czy można przeglądać zdjęcia i filmy bez logowania?

Obsługa social media w prowadzeniu firmy w Internecie może być kluczowa, w nawiązywaniu nowych kontaktów i pozyskiwaniu klientów. Jeśli jednak zechcesz zwiększyć konwersję, sprzedaż produktów, zadbaj także o witrynę internetową oraz wydajny hosting. Sprawdź ofertę IQHOST.EU i zarejestruj już teraz hosting stron WWW z darmowym certyfikatem SSL.

Oglądanie zdjęć i filmów na Instagram

Funkcje są bardzo ograniczone bez posiadania prawdziwego konta, ale możesz wyświetlić czyjś profil i uzyskać przegląd postów, jeśli znasz właściwą metodę. Oto jak możesz przeglądać czyjś profil na Instagramie bez konieczności posiadania konta…

Wejście na Instagram.com i próba przeglądania platformy bez rejestracji konta nigdzie nie zaprowadzi. Wszystko, co zobaczysz, to ekran logowania, który czeka na wprowadzenie informacji. Bez zarejestrowania się w profilu i podania danych logowania nie możesz korzystać z Instagrama, jak prawdziwi użytkownicy. Nie ma znaczenia, czy używasz smartfona, czy Chrome.

Dobrą wiadomością jest to, że nadal możesz znaleźć konkretny profil na Instagramie, o ile masz dokładną nazwę użytkownika, a profil jest ustawiony jako publiczny. Wszystko, co musisz zrobić, szukając profilu na Instagramie bez konta, to wpisać adres URL witryny Instagram w przeglądarce, a następnie nazwę użytkownika konta.

Pamiętaj, że pobieranie zdjęć i obrazów, z kont Instagram innych użytkowników, może łamać przepisy prawa. Jeśli chcesz pobrać obrazy z czyjegoś profilu, powinieneś skontaktować się z jego właścicielem.

Picuki pozwala przeglądać profile Instagram tak, jakbyś robił to bezpośrednio w aplikacji. Umożliwia też łatwe pobieranie obrazów. Korzystanie z Picuki nie jest nielegalne, ale oferowane możliwości tej aplikacji, mogą podlegać przepisom dot. praw autorskich.

Przeglądanie zdjęć Instagram w przeglądarce internetowej

Z pomocą może przyjść wyszukiwarka Internetowa, np. Google, w której możesz wpisać nazwę profilu i dodać słowo Instagram. W wynikach wyszukiwania, np. Google, pojawi się profil i jego zawartość.

Początkowo serwis poprosi o zalogowanie się, ale możesz zignorować ten komunikat. Możesz teraz zobaczyć publikacje w serwisie Instagram na wybranym koncie. Jednak kiedy klikniesz wybraną grafikę, znów zostaniesz poproszony o podanie nazwy konta.

  • Jak pobierać zdjęcia z Facebooka?

Pierwsze co możesz zrobić to, zamiast klikać w wybraną grafikę lewym przyciskiem myszki, kliknij prawym, a następnie wybierz Otwórz link w nowej karcie.

W tej opcji zobaczysz pogląd zdjęcia lub filmu (znów zostaniesz poproszony o zalogowanie się, ale możesz je zignorować). Nie zobaczysz żadnych komentarzy do wpisu.

Bez faktycznej rejestracji konta i logowania, przeglądanie profilu i zminimalizowany kanał zdjęć to tak naprawdę jedyne, co możesz zrobić.

Oto, co tracisz, nie tworząc profilu:

  • Przeglądanie i zamieszczanie komentarzy.
  • Lubię zdjęcia.
  • Powiększanie zdjęć.
  • Przeglądanie historii i najważniejszych wydarzeń.
  • Śledzenie konta na Instagramie.

Za każdym razem, gdy spróbujesz wykonać dowolną z powyższych czynności, pojawi się monit z prośbą o zalogowanie się w celu korzystania z platformy. Powyższe rozwiązanie działa również w przeglądarce na urządzeniach mobilnych.

Przeglądanie zdjęć Instagram za pomocą Picuki.com

Jednym z popularniejszych serwisów do przeglądania Instagram bez logowania oraz pobierania zdjęć i filmów z Instagram, jest serwis Picuki. Nie wymaga on logowania do konta ani tworzenia go. Jednak nie pozwala na przeglądanie kont i profili prywatnych, a więc jedynie to, co jest widoczne publicznie.

  • Jak pobierać zdjęcia z Instagram za pomocą Picuki.com?

W odróżnieniu od metody wskazanej wyżej przeglądanie zdjęć Instagram w przeglądarce Picuki pozwala swobodnie przeszukiwać profile w serwisie, wyświetlać ich pełny podgląd, przeglądać komentarze do wpisów oraz co najważniejsze, pobierać zdjęcia z Instagram bez zakładania konta. Odwiedź stronę www.picuki.com. Serwis Picuki nie wymaga logowania do Instagram.

Wyszukaj nazwę konta za pomocą wyszukiwarki domyślnie widocznej na ekranie głównym.

Możesz też przeglądać wszystkie publikacje z wybranego konta Instagram. Kiedy klikniesz wybrany wpis, zobaczysz dokładny opis publikacji, jaki został dodany oraz ilość polubień zdjęcia/wpisu. Również pozostawione komentarze, wraz z nazwami kont, jakie zostawiły ślad po sobie.

Przeglądanie zdjęć i filmów z kontem Instagram

Wszystko, czego nie umożliwiają ww. rozwiązania, umożliwia za to założenie konta na Instagram. Dzięki aplikacji Instagram masz naprawdę dużo możliwości do tego, aby przeglądać profile użytkowników, ich zdjęcia, filmy oraz czytać komentarze czy śledzić ulubione hasztagi i konta.

Ponadto, jeśli użytkownik pozwoli Ci na to, uzyskasz dostęp do zdjęć i filmów konta prywatnego innego użytkownika. Możesz wprawdzie próbować korzystać z rozwiązań firm trzecich, ale to bywa nieskuteczne.

ZADZWOŃ : (77) 550 33 05