Jak pobierać zdjęcia z Instagram za pomocą Picuki.com?

Opublikowano w dniu: 10 października, 2022

Serwis Picuki.com to jedno z ważniejszych narzędzi online minionych lat. Umożliwia przeglądanie kont Instagram bez logowania oraz co może zainteresować wiele osób, pobierać zdjęcia i filmy z Instagram, czego nie oferuje domyślnie serwis Internetowy ani aplikacja Instagram. Z tego artykułu dowiesz się po prostu, jak pobrać zdjęcia z Instagram bez logowania, za pomocą konta Picuki.

Zdjęcia i filmy Instagram

Instagram to jeden z najważniejszych serwisów społecznościowych ostatnich lat. Wciąż zaskakuje i przyciąga kolejnych użytkowników, chociaż nie brakuje mu konkurencyjnych rozwiązań.

Serwis Instagram opiera się na społeczności, która udostępnia zdjęcia i filmy, opowiadając historię, swoją, swojej firmy, itp. czyli tzw. Insta Story. Publikujesz zdjęcia i filmy, dodajesz opis, oznaczasz to hasztagami (są ważne i generują zasięg). To wszystko.

Z jakichś powodów, a przede wszystkim w trosce o prawa autorskie właścicieli profili, Instagram nie umożliwia pobierania zdjęć i film. Zupełnie inaczej niż w przypadku serwisu Facebook, gdzie wystarczy otworzyć zdjęcie i kliknąć Pobierz lub kliknąć prawym przyciskiem myszki.

Jest wiele rozwiązań jak pobierać zdjęcia i filmy z Instagram, możesz to zrobić za pomocą zewnętrznych serwisów internetowych lub samodzielnie w oknie przeglądarki.

Picuki.com robią coś więcej, pozwalają nie tylko pobierać zdjęcia i filmy z Instagram, ale również przeglądać Instagram bez zakładania konta, anonimowo.

Jak pobrać zdjęcia Instagram w Picuki.com?

  1. Odwiedź stronę www.picuki.com. Serwis Picuki nie wymaga logowania do Instagram.
  2. Wyszukaj nazwę konta za pomocą wyszukiwarki domyślnie widocznej na ekranie głównym.
  1. Skorzysta z funkcji wyboru: All, aby przeszukać wszystko, lub ProfilesTags Location, aby doprecyzować wyszukiwanie, np. wyszukiwanie treści, filmów i zdjęć na Instagram, za pomocą hasztagów.
  1. W kolejnym kroku zobaczysz wyniki wyszukiwania, kliknij wybrany profil Instagram.

Możesz też przeglądać wszystkie publikacje z wybranego konta Instagram. Kiedy klikniesz wybrany wpis, zobaczysz dokładny opis publikacji, jaki został dodany oraz ilość polubień zdjęcia/wpisu. Również pozostawione komentarze, wraz z nazwami kont, jakie zostawiły ślad po sobie.

Kliknij Download, aby pobrać zdjęcie Instagram na dysk komputera lub kliknąć prawym przyciskiem myszki i wybrać Zapisz grafikę jako (w zależności od przeglądarki internetowej).

Jeśli podglądasz zdjęcia, pojawi się także Edytor (Edit), który pozwoli Ci zmienić wygląd obrazu, nałożyć dodatkowe filtry, przed jego pobraniem do pamięci urządzenia.

ZADZWOŃ : (77) 550 33 05