Jak pobierać zdjęcia z Facebook?

Opublikowano w dniu: 10 października, 2022

Pobieranie zdjęć w serwisie Facebook nie jest trudne i możesz to zrobić, bez korzystania z dodatkowych aplikacji i narzędzi. Możesz pobrać zdjęcia z Facebook na telefonie i w przeglądarce internetowej. Pamiętaj, że publikowanie w serwisie Facebook zdjęcia i obrazy są własnością właścicieli profili, na których są one udostępniane, dlatego, zanim użyjesz obrazów do celów prywatnych, skontaktuj się z ich autorem.

Korzystanie z social media to znakomity sposób, aby pozyskać nowych klientów, zainteresować użytkowników swoimi produktami i usługami, a także budować relację. Przydatna będzie w tym dobrze wykonania i działająca strona internetowa, na którą możesz przekierować użytkowników, np. aby dokonali zakupu. W IQHOST.EU znajdziesz najtańszy hosting stron internetowych i poczty e-mail, dostępny w przygotowanej przez nas konfiguracji, spełniający oczekiwania każdego rodzaju witryny, a przede wszystkim, zapewniający jej stałą dostępność online. Teraz z certyfikatem SSL za darmo!

Jak pobrać zdjęcie z Facebooka na telefon?

Jeśli korzystasz z aplikacji Facebook, skorzystaj z wbudowanych narzędzi do zapisywania obrazów.

  1. Otwórz interesujący Cię wpis innego użytkownika lub firmy.
  2. Kliknij obraz/zdjęcie, aby otworzyć je na pełnym ekranie.
  3. Na górze ekranu kliknij Opcje (3 kropki).
  4. Kliknij Zapisz w telefonie.

Ta metoda działa, jeśli zechcesz zapisać obrazy udostępniane przez właściciela konta w postach czy zdjęć profilowych. Ograniczeniem będą obrazy będące podglądem, np. odnośnika do zewnętrznej witryny czy zdjęcia udostępniane w tle (nagłówek profilu, za zdjęciem profilowym).

Jak pobrać zdjęcie z Facebooka w przeglądarce internetowej?

  1. Otwórz stronę Facebook.
  2. Przejdź do profilu, który Cię interesuje.
  3. Kliknij obraz, który chcesz wyświetlić, tak aby był widoczny na pełnym ekranie.
  4. Kliknij prawym przyciskiem myszki w obraz, a następnie: Zapisz grafikę jako (Google Chrome).

ZADZWOŃ : (77) 550 33 05