Co to jest serwis Picuki?

Opublikowano w dniu: 10 października, 2022

Instagram to serwis społecznościowy, które swoje działanie opiera na urządzeniach mobilnych. Aplikacja Instagram pozwala uczestniczyć w życiu społeczności oraz publikować zdjęcia i filmy, które stanowią kluczowy element całego serwisu społecznościowego. Opowiadanie historii obrazami jest naprawdę ekscytujące, ale wiele osób chciałoby mieć możliwość pobrać zdjęcia z Instagram. Możesz pobrać zdjęcia z Instagram, m.in. korzystając z aplikacji Picuki.

Hosting stron internetowych, wydajny hosting na dyskach SSD, serwery dedykowane, hosting dla WooCommerce czy PrestaShop. Sprawdź ofertę IQHOST.EU, zarejestruj usługę hostingową z darmowym certyfikatem SSL i pozwól, abyśmy przenieśli Twoją stronę internetową.

Co to jest Picuki?

Instagram to niezwykle ważna sieć mediów społecznościowych, która koncentruje się na udostępnianiu zdjęć, filmów i rolek. Użytkownicy mogą publikować zdjęcie, opowiadając swoją historię. Publikacje mogą być zamknięte ww ramach konta prywatnego, do którego uzyska dostęp wybrana społeczność lub publiczne, które będą przeglądali wszyscy.

W teorii najlepszą drogą do tego, aby przeglądać Instagram, jest utworzenie sobie w nim konta i korzystanie z aplikacji, lub w ostateczności z serwisu WWW w przeglądarce. Oba rozwiązanie nie umożliwiają jednak pobierania zdjęć ani filmów (chociaż w przeglądarce jest to możliwe).

Z pomocą przychodzi serwis Picuki.com, aplikacja online, która umożliwia pobieranie zdjęć i obrazów z konta na Instagramie. Nie musisz się rejestrować ani logować w celu pobrania obrazu z identyfikatorem. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić nazwę konta na Instagramie, z którego chcesz coś pobrać, a następnie będziesz mógł wyświetlić całą kolekcję zdjęć przesłanych na Instagram.

Istnieją dwa ważne sposoby korzystania z Picuki.

  • Zobacz zdjęcia wyszukując z konta konto
  • Zobacz zdjęcia z wyszukiwania hashtag

Aplikacja internetowa Picuki umożliwia przeglądanie i modyfikowanie lub zapisywanie dowolnego rodzaju treści na Instagramie, w tym historii, profili i historii, a także hashtagów i obserwujących.

Czy Picuki jest legalne?

Tak, anonimowe przeglądanie Instagrama to  legalny, bezpieczny i prosty sposób na cieszenie się wszystkim na Instagramie bez zbędnych wpadek. Dodatkowo pozwala na ograniczenie w pozostawianiu śladów swojej aktywności, np. kiedy nie chcesz, aby w żaden sposób właściciel profilu, zidentyfikował, kto oglądał profil Instagram.

Nie musisz rejestrować konta, aby korzystać z picuki.com. Nawet jeśli spojrzysz na posty i historie znajomych za pośrednictwem picuki.com, nie będzie żadnych śladów, więc nie zostawisz śladu.

Pamiętaj także, że sam serwis Picuki.com nie może publikować ani przeglądać postów lub historii na Instagramie, jeśli konto ustawione jest jako prywatne. W takim przypadku konieczne jest logowanie, ale również, przynależenie do znajomych osoby lub profilu, które udostępnia zdjęcia i filmy prywatnie.

O ile korzystanie i przeglądanie z Picuki jest legalne, to nie zawsze pobieranie zdjęć i filmów jest legalne. To właśnie, m.in. ze względu na ochronę praw autorskich i wszystkie problemy związane z rozpowszechnianiem obrazów w sieci, Instagram nie umożliwia domyślnie pobierania zdjęć i filmów. Możesz oczywiście skonfigurować Instagram, tak aby publikowane przez Ciebie treści zapisywały się także w pamięci urządzenia.

Jeśli chcesz pobierać zdjęcia i filmy, aby publikować je na swoim profilu lub w Instagram Stories – nie rób tego. Stwórz własne treści lub skontaktuj się z właścicielem profilu, aby dowiedzieć się więcej o możliwości używania jego materiałów.

Jak pobierać zdjęcia Instagram za pomocą Picuki?

Zacznij od przejścia na właściwą stronę internetową, aby przeglądać Instagram bez logowania oraz pobierać zdjęcia i filmy z Instagram:

  1. Odwiedź stronę www.picuki.com
  2. Wyszukaj nazwę konta za pomocą wyszukiwarki domyślnie widocznej na ekranie głównym.
  1. Skorzysta z opcji All, aby przeszukać wszystko, lub ProfilesTags Location, aby doprecyzować wyszukiwanie, np. wyszukiwanie na Instagram za pomocą hasztagów.
  1. W kolejnym kroku zobaczysz wyniki wyszukiwania, kliknij sw wybrany profil Instagram.

Możesz też przeglądać wszystkie publikacje z danego konta Instagram. Kiedy klikniesz wybrany wpis, zobaczysz dokładny opis, jaki został dodany oraz ilość polubień zdjęcia/wpisu, jak również pozostawione komentarze, wraz z nazwami kont, jakie zostawiły ślad po sobie.

Teraz możesz kliknąć przycisk Download, aby pobrać zdjęcie Instagram na dysk komputera lub kliknąć prawym przyciskiem myszki i wybrać Zapisz grafikę jako (w zależności od przeglądarki internetowej).

Jeśli podglądasz zdjęcia, pojawi się także Edytor (Edit), który pozwoli Ci zmienić wygląd obrazu, nałożyć dodatkowe filtry, przed jego pobraniem do pamięci urządzenia.

Uzyskaj dostęp do zdjęć na Instagramie bez konta

Chcesz oglądać określone obrazy w tej sieci społecznościowej, ale nie jesteś zarejestrowany. Masz inne możliwości osiągnięcia swoich celów.

  • Jak przeglądać zdjęcia i filmy na Instagram bez logowania?

Serwis Picuki ułatwia to zadanie, po prostu wyszukaj profil i wybierz Download lub kliknij prawym przyciskiem myszki, a następnie Zapisz grafikę. Jednak możesz też korzystać z innej metody jak wyświetlanie źródła strony Instagram.

Jest to o tyle komfortowe, że pozwala także na pobieranie zdjęć Instagram z konta prywatnego. Oczywiście po zalogowaniu na Twoje konto i zakładając, że otrzymałeś możliwość przeglądania prywatnych kont.

ZADZWOŃ : (77) 550 33 05